İsmimiz Gaziantep Saç Ekim Merkezi olmasına rağmen sadece Gaziantep'e hizmet vermekte sınırlı kalmıyoruz Doğu ve Güneydoğu'nun tüm illerden gelen medikal misafirlerimize saç ekimi yapıyoruz.

Özellikle Adıyaman, Adana, Şanlıurfa, Mardin, Diyarbakır, Erzurum, Adıyaman, Kahramanmaraş, Osmaniye, Hatay, Kilis, Elazığ, Malatya, illerimizden daha fazla talep almaktayız.


Gaziantep Saç Ekim Merkezi

Dünya’da ve Türkiye’de saç ekimiyle ve saç dökülmesiyle ilgili gelişmeleri ve yenilikleri yakından takibe alan ve gelişmeleri inceleyen

Saç ekiminde ve saç dökülmesine karşı uyguladığı tedavide memnuniyetsiz hastası olmayan

Saç ekimindeki teknik ve teknolojik kaliteyi,hizmet kalitesiyle birleştiren

Şehir dışı ve yurt dışından gelen medikal misafirinin konaklama ihtiyacını karşılayan

Saç ekimi yaptırmış canlı örneklerle tanışma imkanı sağlayan

Saç ekimi operasyonundan sonrada hastasının takibini yapan,halini ve hatırını soran, hizmet kalitesini en üst düzeyde tutan bir kurumdur.

Vizyonumuz

Bilimsel Araştırma-Geliştirme çalışmalarına öncülük etmek olup Türkiyede güven veren ve saç sorunları konusunda tercih edilen bir merkez olmak.

Misyonumuz

Hastalarımıza gereken tedaviyi en kaliteli biçimde uygulamak deneyimli ve alanında uzman ekibimizle birlikte hastalarımızın yaşam kalitesini arttırmaktır.

Amacımız

Sağladığımız hizmet ve güvenin yanında misafirlerimizle sıcak dostluk bağları kurmaktır. 

Bunun yanısıra ankara saç ekimi konya masaj gibi hizmetlerimizle de diğer müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.